ajándékozz vezetést!

Jogosítvány ajándékba

Ha nincs ötleted, mivel lephetnéd meg gyermekedet, kedvesedet, netán a szüleidet vagy a nagyit, ajándékozd meg őket a magabiztos autóvezetés élményével! Nálunk nem csak jogosítványt szerezhet, hanem vezetni is megtanulhat!

Legyen szó születésnapról, ballagásról, érettségiről, karácsonyi ajándékról vagy egyéb különleges eseményről, a Jávorszki Autósiskola egyedi, névre szóló ajándékkártyája biztosan nem fog csalódást okozni!

Keress bennünket, hogy megbeszélhessük az utalvány kiállításának részleteit, illetve, hogy mit foglaljon magában az ajándék. Ajándékozhatod a teljes képzést is ebben a formában, illetve vehetsz csak elméleti tanfolyamot, gyakorlati órákat, e-learning tanfolyamot, vagy vizsgafelkészítő tananyagot is. Rugalmasan alakítjuk a feltételekt elképzeléseidnek és pénztárcádnak megfelelően.

Ne feledd, a megvásárolt ajándékkártya önmagában még nem jogosít a képzés igénybevételére, annak beváltásakor minden esetben szükséges a Felnőttképzési Szerződés megkötése Autósiskolánkkal, hogy a képzés hivatalosan is megkezdődhessen.

Az oldalon közölt tájékoztatás nem teljeskörű. A Jávorszki Autósiskola fenntartja magának a jogot a változtatásra!
A képzéssel kapcsolatos további részletek a mindenkori Felnőttképzési Szerződésben, valamint a Jávorszki Autósiskola vállalkozási és a kategóriás képzés vállalási feltételeit összefoglaló Tanulótájékoztatókban, illetve ezen dokumentumokban jelölt jogi forrásokban találhatóak.