E-learning kresz tanfolyam

Hogyan végezheted el online a KRESZ tanfolyamot?

• Keresd fel a Jávorszki Autósiskolát, ahol a beiratkozást követően, elvégezzük neked az e-Titán rendszer használatához szükséges regisztrációt.
  • Ezt követően a megadott e-mail címedre fogsz kapni egy aktiváló linket, amire rákattintva élesedni fog a hozzáférésed és megkezdheted a tanulást a zárt keretrendszerben.
  • Az e-learning képzés során egy fejezetekből és részvizsgákból álló elektronikus tananyagon kell majd végighaladnod. Tartsd szem előtt, hogy a program mindaddig nem fogja megengedni, hogy egy következő fejezetre ugorj, amíg nem teljesítetted az egyes rész vizsgákat!
  • A teljes tananyag végén található záróvizsga sikeres elvégzését követően, a rendszer küldeni fog részedre egy úgynevezett képzési igazolást. Ha ez megvan, autósiskolánk segítségével jelentkezhetsz a hatósági KRESZ vizsgára.

Kezdd el AKÁR MÁR MA a tanfolyamot!

Vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy tájékoztathassunk a részletekről és a beiratkozás menetéről!

Az e-learning olyan, számítógépes hálózaton elérhető képzési forma, amely a tanítási-tanulási folyamatot hatékony, optimális ismeretátadási, tanulási módszerek birtokában megszervezve mind a tananyagot és a tanulói forrásokat, mind a tutor-tanuló kommunikációt, mind pedig az interaktív számítógépes oktatószoftvert egységes keretrendszerbe foglalva hozzáférhetővé teszi a tanuló számára.

• Először is, így a saját magad ura lehetsz!
  • Egyéni tanulási ritmusodnak és szabadidődnek megfelelően alakíthatod az online KRESZ képzésben való előrehaladásodat, amit folyamatosan nyomon követhetsz a program statisztikájának köszönhetően.
  • Időt és energiát takaríthatsz meg azzal, hogy nem kell a tantermi képzés órarendjéhez és helyszínéhez igazodnod.
  • Bárhol és bármikor – akár külföldön is az éjszaka kellős közepén – hozzáférhetsz az elektronikus tananyaghoz az e-Titán felületén, csak egy megfelelő eszköz és stabil internetkapcsolat kérdése az egész.
  • Csupán a beiratkozáskor, illetve majd a hatósági elméleti vizsgán kell személyesen megjelenned.
  • A program szerkesztői a hatósági vizsgák kérdéseinek felhasználásával készítették el a keretrendszert, az e-learning KRESZ tananyagot és a felkészítő teszteket, így – ha ezeket szorgalmasan elsajátítod – megfelelő tudással felvértezve vághatsz neki az elméleti vizsgának, ahol már nem fognak meglepetések érni.
  • Az online tananyag az A és B kategóriás tanfolyam esetében nem csak magyarul, hanem angol- és német nyelven is elérhető.

A WikiPedia szócikke szerint az e-learning rendszerek nagy előnye, hogy az oktatási rendszer részeire nem korlátozódnak, így nagyon sokszínűen használhatóak a közoktatásban, felsőoktatásban, szakképzések és bármely más oktatáshoz kapcsolódó területen.

A tananyagok a szöveges információk mellett multimédia-elemek, interaktív animációk, szituációs gyakorlatok alkalmazásával teszik könnyen befogadhatóvá és hatékonyan elsajátíthatóvá az ismereteket.

Az igazi e-learning tananyagok egyik legfontosabb ismérve a folyamatos interakció, amely egyrészt „ébren tartja” a tanuló figyelmét, másrészt lehetővé teszi az előrehaladás fokának, illetve a tananyag elsajátításának mérését, regisztrálását. Így tehát sokkal többről van szó, mint egyszerűen elektronikus úton, illetve interneten megvalósuló információátadásról.
Az e-learning olyan távoktatást valósít meg, amely egyszerre nyújt maximális szabadságot és rugalmasságot a tanulónak és naprakész, objektív ellenőrzési lehetőséget a képző szervezetnek.

Forrás: EduKresz

Mivel az e-learning tananyag interneten keresztül érhető el, az online tanuláshoz csupán egy asztali számítógépre (laptopra vagy internetezésre képes mobiltelefonra, tabletre), egy webes böngészőre, valamint stabil internet kapcsolatra van szükséged. Mind a tananyagok, mind pedig a megjelenítésükhöz szükséges keretrendszer az e-learning szolgáltatójánál vannak telepítve, így nem kell semmiféle bonyolult szoftvert installálni. A program használatához pedig nem szükséges különösebb informatikai jártasság.

A vizsgakérdések jogosítvány kategóriánként és vizsgatárgyanként, a helyes válasz megjelölése nélkül, véletlenszerűen összeválogatott tesztsorok formájában ingyenesen megtekinthetőek az alábbi weboldalakon:

KRESZ vizsgakérdések magyar nyelven
KRESZ vizsgakérdések angol nyelven
KRESZ vizsgakérdések német nyelven
KRESZ vizsgakérdések román nyelven
KRESZ vizsgakérdések kínai nyelven

Amennyiben a tanulás során konzultálni szeretnél, kérdésed merülne fel vagy elakadnál, bátran keress bennünket elérhetőségeink valamelyikén!

Technikai jellegű probléma esetén azonban az e-Titán keretrendszerének üzemeltetését végző E-Educatio Információtechnológia Zrt. ügyfélszolgálata fog tudni segíteni Neked a +36/1/577-0222 telefonszámon vagy az info@e-educatio.hu e-mail címen.