átjelentkezés autósiskolánkba

Képzőszerv váltás

Iskolánk tanulói között jelenleg is több olyan diák található, akik költözés vagy egyéb személyes okokból váltottak képzőszervet és iratkoztak át a Jávorszki Autósiskolába. Amennyiben Te is szeretnéd nálunk folytatni tanulmányaidat, úgy jelenlegi képzésed bármely (elméleti vagy gyakorlati) szakaszában megteheted ezt.

Ehhez a jelenlegi iskoládtól ki kell kérned egy úgynevezett “Képzési igazolást”, amely tartalmazza az áthelyező kiadásának napjáig lehallgatott elméleti és a levezetett gyakorlati órák/kilométerek számát. Az iskolavezető ezt köteles 3 munkanapon belül rendelkezésedre bocsátani. A nyomtatvány kiadásakor elszámoltok majd egymással az eddigi befizetésekről és teljesítésekről. Fontos tudnod, hogy ez az igazolás lehet elektronikus formátumú (pdf fájl) vagy papír alapú is. A lényeg, hogy a képzőszerv a 2023.09.04-én bevezetett KÖKÉNY informatikai rendszeren keresztül állítsa ki, ugyanis a korábbi 3 példányos igazolásokat már nem fogadja el a vizsgaközpont.

Innentől kezdve nincs más dolgod, mint, hogy a papír alapú vagy elektronikus Képzési Igazolással felkeresd Autósiskolánkat, hogy gondoskodhassunk az áthelyezési eljárás megindításáról. A tanuló áthelyezés minden esetben közigazgatási eljárás keretén belül történik.

Ne feledd: Más képzőszervtől Képzési Igazolással átjelentkező tanulók adminisztrációs díja 20.000, Ft, illetve a vezetési órák díja 1.000,- Ft-tal magasabb. Nincsenek rejtett költségeink, Tanulótájékoztatónkban mindent megtalálsz!